ahmed dheko
Ahmed Dheko

Regnskapsfører

Telefon: 455 35 683

E-post: ahmed.dheko@tandem.as

berge bakken
Berge Bakken

Regnskapsfører

Telefon: 902 21 363

E-post: berge.bakken@tandem.as

per håkon skogmo
Per Håkon Skogmo

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 481 28 411

E-post: phs@tandem.as

Iryna Konoplina
Iryna Konoplina

Regnskapskonsulent

Telefon: 405 78 711

E-post: Iryna.Konoplina@tandem.as

mariane von krogh
Mariane von Krogh

Regnskapskonsulent

Telefon: 419 07 672

E-post: mk@tandem.as

anders b johansen
Anders B. Johansen

Regnskapskonsulent

Telefon: 975 39 909

E-post: anders.johansen@tandem.as

cecilie helle
Cecilie Helle

Regnskapskonsulent

Telefon: 900 54 223

E-post: ch@tandem.as

emelie ekmalm
Emelie Ekmalm

Regnskapskonsulent

Telefon: 476 39 495

E-post: ee@tandem.as

martin mathisen
Martin Mathisen

Regnskapskonsulent

Telefon: 400 17 543

E-post: martin.mathisen@tandem.as

eline sørby
Eline Sørby

Lønnskonsulent

Telefon: 949 86 441

E-post: eline.sorby@tandem.as

per nicolai schwabe
Per Nicolai Schwabe

Senior Økonomirådgiver

Telefon: 933 30 333

E-post: per.schwabe@tandem.as

nina bye nilsson
Nina Bye Nilsson

Regnskapskonsulent

Telefon: 926 86 412

E-post: nbn@tandem.as

annja espeland
Annja Espeland

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 911 41 335

E-post: ae@tandem.as

jan espen myhrvold
Jan Espen Myhrvold

Økonomikonsulent

Telefon: 926 55 254

E-post: jem@tandem.as

eli kristin stuverud
Eli Kristin Stuverud

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 924 17 454

E-post: eks@tandem.as

marte marthinsen
Marte Marthinsen

Regnskapskonsulent

Telefon: 905 77 010

E-post: mm@tandem.as

trine merete faaberg
Trine Merete Faaberg

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 990 03 300

E-post: tf@tandem.as

jon faldås
Jon Faldaas

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 926 29 525

E-post: jf@tandem.as

ki andreassen
Ki Andreassen

Regnskapskonsulent

Telefon: 459 75 264

E-post: ka@tandem.as

jan ove ulven
Jan Ove Ulven

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 469 50 450

E-post: ju@tandem.as

Jan Skeie

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 917 83 868

E-post: jan.skeie@tandem.as

espen døviken nilsen
Espen Døviken Nilsen

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 970 53 516

E-post: edn@tandem.as

kjetil molund
Kjetil Molund

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 908 34 415

E-post: km@tandem.as

tina strand
Tina Strand

Senior økonomirådgiver

Telefon: 481 93 108

E-post: tina.strand@tandem.as

anne-brit-øien
Anne Brit Øien

Regnskapskonsulent

Telefon: 970 38 779

E-post: ao@tandem.as

jabbar raza
Jabbar Raza

Regnskapskonsulent

Telefon: 980 49 048

E-post: jabbar.raza@tandem.as

fengying deng
Fengying Deng

Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 453 93 063

E-post: fede@tandem.as

merete hansgen
Merete Hänsgen

Kontoradministrator / resepsjon

Telefon: 67115800 - 97044490

E-post: mh@tandem.as

haakon k v støyle
Haakon K. V. Støyle

Systemansvarlig

Telefon: 41607207

E-post: hs@tandem.as

per ivar thune
Per-Ivar Thune

Kvalitetssjef / Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 48413308

E-post: per-ivar.thune@tandem.as

randi dawes barstad
Randi Dawes Barstad

Administrasjonssjef / Statsautorisert regnskapsfører

Telefon: 90090202

E-post: rd@tandem.as

nils bernhard nilssen
Nils Bernhard Nilssen

Daglig leder / Adm. direktør

Telefon: 95730682

E-post: nn@tandem.as